Home Місто Завдяки монтажу північної трибуни кількість місць на стадіоні «Полісся» збільшиться до 6,5...

Завдяки монтажу північної трибуни кількість місць на стадіоні «Полісся» збільшиться до 6,5 тисяч

99

На Центральному стадіоні «Полісся» продовжують встановлювати конструкцію для накриття західної трибуни, а також розпочали монтаж північної трибуни. Це дозволить збільшити кількість глядацьких місць до 6,5 тисяч.

Про це повідомив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич 30 жовтня коли вчергове перевірив хід робіт на одному із масштабних об’єктів ДФРР в області.

За словами голови ОДА, із самого початку реконструкції стадіону всі трибуни були демонтовані, крім західної, яку наразі відновлюють.

«Щодо реконструкції північної трибуни, то спочатку ми планували завозити повністю готові конструкції, вартість якої була б десь 5,5 млн грн. Ми дуже довго шукали технічне рішення – і нам розробили проект конструкції, яку ми можемо встановити самостійно. Наразі ми заливаємо бетоном ті конструкції, які будуть на північній трибуні. Вартість її вже із облаштуванням – 4,4 млн грн. Таким чином по-перше, ми економимо кошти, по-друге, економимо час. Адже підрядник обіцяє за 1,5 місяці при наявності всіх матеріалів повністю завершити заливати північну трибуну. Проектна потужність північної трибуни – 1490 місць. На західній трибуні у нас буде 5 тис. місць. Тобто загалом стадіон вміщатиме майже 6,5 тис. глядачів», – розповів Ігор Гундич.

Керівник області додав, що північна трибуна у першу чергу буде використовуватись під час проведення легкоатлетичних змагань. За проектом близько 35 т металу та 280 м куб. бетону буде застосовано для її монтажу.

Ігор Гундич також наголосив, що субпідрядник вже встановив 2 перші конструкції західної трибуни і продовжуватиме роботи. Але лише у грудні буде встановлено повністю каркас цієї трибуни, а у січні-лютому проходитиме її оздоблення.

«Робитимемо все можливе для того, аби перша домашня гра у 2019 році ФК «Полісся» пройшла на цьому стадіоні», – зазначив Ігор Гундич.

Загалом висота західної трибуни буде 19 м, для її монтажу буде використано 650 т металу.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here