Home Місто Зброя, документи, грошові знаки: студенти ЖНАЕУ оглянули експозицію Національного історичного музею

Зброя, документи, грошові знаки: студенти ЖНАЕУ оглянули експозицію Національного історичного музею

128

Традиційно у квітні відзначається День пам’яті історії та культури. З цієї нагоди студенти факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету відвідали Національний історичний музей України (м. Київ) у супроводі доцента кафедри правознавства Ірина Прокопенко.

Цей музей розпочав свою діяльність як музей старожитностей і мистецтва у серпні 1989 року, а після відновлення Незалежності України – 15 жовтня 1991 року, було створено Національний музей історії України.

За кількістю і значенням колекцій, нині цей музей є одним із провідних в Україні. Його експозиції у хронологічній послідовності розкривають основні етапи боротьби за самостійну українську державу з найдавніших часів до сьогодення.

Студенти ЖНАЕУ змогли ознайомитися з тематичними виставками: «Україна в роки Першої Світової війни та національно-визвольні змагання», «Україна у 20 ст. Доба Незалежності» та «100 років Української революції. Відродження держави».

Завдяки екскурсії студенти, які здобувають освіту в агроуніверситеті за спеціальністю «Право», змогли поринути у минуле та ознайомитися зі зразками тогочасної зброї, документами Центральної Ради, грошовими знаками УНР, документами міжвоєнного періоду, які несуть у собі великий дух історії України.

Їм вдалося вдалось відчути трагічність певних історичних подій, жертовність Героїв Революції Гідності.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here