Home Місто Землевпорядники Житомирщини нарахували понад 440 тис грн втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв

Землевпорядники Житомирщини нарахували понад 440 тис грн втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв

144

У першому кварталі поточного року землевпорядники Житомирщини нарахували 442,8 тис. грн відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв. Суб’єкти господарювання перерахували до бюджетів усіх рівнів області 423,9 тис. гривень.

На проведення нормативної грошової оцінки земель у Житомирській області за цей період використали 220,75 тис. гривень. Ще на 64,87 тис. грн профінансували роботи з інвентаризації земель. На поліпшення сільськогосподарських та лісогосподарських угідь використали 53,28 тис. гривень.

Нині на спеціальних рахунках місцевих рад Житомирщини накопичилося 21,988 млн гривень. З них на рахунку обласної ради – 0,379 млн грн, міст обласного значення – 0,801 млн грн, районних рад – 1,126 млн грн, сільських, селищних і міських – 19,682 млн гривень.

Найбільші суми акумульовані на рахунках місцевих рад Житомирського (7,211 млн грн), Брусилівського (4,943 млн грн) та Коростенського (2,325 млн грн) районів Житомирської області.

Довідково:

Згідно зі статтею 209 Земельного кодексу України, кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва, використовуються на освоєння земель для сільсько- та лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, проведення нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here