Home Місто Житель Житомирщини добровільно приніс до поліції автомат Калашникова

Житель Житомирщини добровільно приніс до поліції автомат Калашникова

118

За словами жителя Радомишльського району, зброю він знайшов і одразу ж вирішив здати правоохоронцям.

Нині у рамках досудового розслідування розпочаті відповідні перевірки. 14 березня до Радомишльського відділення поліції зателефонував 55-річний житель одного із сіл району із повідомленням про те, що хоче передати правоохоронцям зброю.

Добровільній видачі підлягав предмет, зовні подібний до автомата Калашникова, зі слідами численних модифікацій калібру 7,62 мм,  магазин, споряджений 19-ма патронами, та пристрій для безшумної та безполум’яної стрільби. 

За словами чоловіка, зброю він знайшов уранці цього ж дня на території недіючої ферми неподалік села, в якому проживає.
Інформація про подію була відповідним чином зареєстрована та розпочаті необхідні перевірки, у тому числі щодо походження вилученої зброї, яку нині направлено на експертне дослідження.

Нагадуємо, що за чинним законодавством незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами карається позбавленням волі від 3 до 7 років (ч.1 ст.263 ККУ). Водночас відповідно до ч.3 ст.263 Кримінального кодексу України звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here