Головна Місто Жителі Житомирщини полюбляють дивитися бокс по телевізору

Жителі Житомирщини полюбляють дивитися бокс по телевізору

124
0

1,1 мільйона мешканців Житомирської та інших північних областей України люблять дивитись телетрансляції боксерських поєдинків за участі українських спортсменів. Згідно дослідження, проведеного аналітичним відділом телеканалу «Інтер», у північних областях України боксерські поєдинки по телевізору дивляться близько 14% населення Києва, Київської, Житомирської, Сумської та Чернігівської областей. З найбільшим інтересом боксерські поєдинки дивляться у західних областях (16%), далі йдуть області в центрі України (15,3%), північні (13,6%), південні (10,8%) та східні (10,5%) області.Про це повідомляє прес-службателеканалу "Інтер".

Основна аудиторія телетрансляцій єдиноборств – чоловіки, їх частка сягає 60%. Причому найбільш активні вболівальники серед чоловіків старше у віці 35-54 роки (близько 44%), серед жінок – старше 45 років (66%).

З найбільшою цікавістю мешканці Житомирської та інших північних областей слідкували за поєдинком Володимира Кличка (бій з Алексом Леапаі). На другому місці за кількістю глядачів були бої за участі кримчанина Олександра Усика (проти Бена Нсафоа та Сезара Давида Кренса), на третьому – бій вінничанина В‘ячеслава Узелкова (проти Геарда Айєтовича).

У суботу, 21 червня глядачів програми «Великий бокс» на телеканалі «Інтер» чекає бій киянина Макса Бурсака з британцем Мартином Марреєм. Пряма трансляція бою за пояс срібного Чемпіона WBC вестиметься з Монте-Карло (Монако), початок о 22.55 на «Інтері».


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here