Home Місто Жителі Житомирщини заборгували за комуналку 182 млн. грн

Жителі Житомирщини заборгували за комуналку 182 млн. грн

154

Найкраще в області по комунальним платежам розраховуються жителі Бердичівського, Романівського, Любарського та Андрушівського районів. Там за період 6 місяців року рівень оплати доходив до 130% (з урахуванням погашення попередніх заборгованостей). Про це інформує обласна служба статистики. Найгірше розрахунки за послуги проводять жителі Попільнянського і Коростенського районів, міст Коростень і Бердичів (84-91%).

Начальник головного управління статистики в Житомирській області Галина Пашинська розповідає, що за перший місяць літа загальна сума боргів населення майже не змінилась, а загалом ця сума перевищує 180 млн. грн.:

"В її структурі переважає борг за тепло та гарячу воду, частка якого становить 30 %, або 54,5 млн. грн. За газопостачання мешканці Житомирщини не сплатили 53 млн. грн., або 29 %, а за утримання житла та водопостачання і водовідведення – відповідно 39 млн. грн. та 32 млн. грн. Не погашеним залишився борг і за вивезення побутових відходів – близько 4 млн. грн., або 2% усієї заборгованості".

Крім того, населення області має борги за спожиту електроенергію, сума яких на кінець червня поточного року склала понад 28 млн. грн.

Джерело: "Житомирська хвиля"

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here