Home Місто Жителі Житомирщини звертаються до голови облради з проханням про матеріальну допомогу

Жителі Житомирщини звертаються до голови облради з проханням про матеріальну допомогу

133

У другий четвер кожного місяця Йосип Запаловський приймає звернення та безпосередньо спілкується з жителями області. Громадяни порушують особисті, колективні, суспільні проблеми з різних напрямків життєдіяльності та заручаються підтримкою керівника представницької гілки влади у їх позитивному вирішенні. На черговий особистий прийом громадян, що відбувся 12 грудня, надійшло майже 60 звернень.

Повідомляє прес-служба облради.

До Йосипа Запаловського з проханням про матеріальну допомогу та сприяння в наданні медичних послуг звернулася 80-річна жителька області. Обидва її питання були вирішені на місці.

Нерідко виникають непорозуміння у колективах, у тому числі й установ, що належать до комунальної власності обласної ради. Представники одного з таких колективів звернулися до Йосипа Запаловського під час особистого прийому громадян та висловили недовіру керівництву закладу і правомірності його дій. Вирішити це питання голова обласної ради доручив спеціально створеній робочій групі, яка має виїхати на місце та з’ясувати стан справ у закладі.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here