Home Місто Житомирські правоохоронці живі та здорові повернулися із небезпечного відрядження. ФОТО

Житомирські правоохоронці живі та здорові повернулися із небезпечного відрядження. ФОТО

122

2 березня додому, на рідну поліську землю, повернулися міліціонери, які впродовж місяця забезпечували правопорядок у зоні проведення антитерористичної операції. Про це інформує прес-служба УМВС України в Житомирській області.

Напередодні, передавши бойові пости своїм колегам-побратимам, які приїхали на заміну, міліціонери Житомирщини вирушили  додому. А вранці 2 березня своїх захисників уже зустрічали рідні, друзі та колеги, які зібралися у дворі обласного Управління міліції.

Про прибуття правоохоронців до постійного місця дислокації у повному складі та виконання ними поставлених завдань керівництву доповів командир загону Валентин Підгаєцький.

– Ви з честю виконали свій службовий і громадянський обов’язок, – зазначив т.в.о. начальника УМВС Григорій Полковніков. – А те, що всі ви повернулися із небезпечного відрядження живі-здорові, вказує на ваш професіоналізм та є найвищою нагородою для ваших рідних та колег. Дякую вам за службу!

Після завершення офіційної частини зустрічі близькі та колеги, не стримуючи емоцій, обіймали своїх захисників. Дітлахи обліпили татусів, а дорослі ділилися новинами та враженнями про останні дні.

– На Луганщині, де ми несли службу, зараз життя поступово налагоджується, люди отримують зарплати та пенсії, відчувають підтримку всієї країни і добре розуміють, що їх Батьківщина – Україна, – зазначає командир зведеного загону Валентин Підгаєцький. – Ми відчували розуміння та підтримку зі сторони місцевого населення.

На пам’ять про відрядження десятого зведеного загону УМВС правоохоронці привезли український стяг, підписаний житомирськими та луганськими міліціонерами-колегами.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here