Home Місто Житомир готовий до зими на 95%, – міська влада

Житомир готовий до зими на 95%, – міська влада

89
0
На підготовку житлового фонду до зимового сезону, у тому числі на ремонт дахів, ліфтів, інженерних мереж цього  року спрямовано близько 10 млн.грн. А це – удвічі більше від показників минулих років.
 
Про це під час наради щодо підготовки Житомира до опалювального періоду 2012-2013 рр. повідомив заступник міського голови Микола Боровець.
 
За його словами, за підготовчий період замінено 4,7 км.труб. Більшість котелень готові до опалювального сезону, ще частина проходять перевірку. Всі котельні дооснащено лічильниками теплової енергії.
 
Загалом, Житомир готовий до зими на 95%. Сьогодні всі роботи виконуються відповідно до затвердженого графіку,– запевнив заступник міського голови.
 
Також на нараді  розповіли про завершення  серйозних технічних робіт та ремонтів у частині теплопостачання Житомира.
 
Як каже міський голова Володимир Дебой, уперше понад 2 млн.грн. виділено КП «Житомирводоканал» на аварійний запас труб та інших матеріалів. Майже 1,5 млн.грн. спрямувано на придбання машини «КРОТ», придбано 8 тракторів для КВЖРЕПів.
 
Про підготовку до зими відзвітували керівники "Житомиргазу" та КП «Житомиртеплокомуненерго».
 
Якщо раніше Житомир був єдиним обласним центром, який мав лише одне плече (від Бердичева) подачі газу, то вже незабаром відбудеться відкриття ще двох: від Іванівки та від Глибочиці, розповів голова правління газового підприємства Валентин Ющенко.
 
Головний інженер КП «Житомиртеплокомуненерго» Валерій Бужинський розповів про проведення реконструкцій котелень та заміну старих котлів на нові. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here