Головна Місто Житомир отримав понад 1 млн. грн. на ремонт ліфтів

Житомир отримав понад 1 млн. грн. на ремонт ліфтів

91
0

Житомир отримав додатково з державного бюджету 1 мільйон 69 тисяч гривень на капітальний ремонт ліфтів. Про це повідомив під час виїзного засідання штабу з питань підготовки господарства міста до зими міський голова Володимир Дебой:

«Кажуть – немає коштів. А коштів немає в тих, хто не працює, щоб їх отримати. Ми зробили технічну експертизу, провели на законному рівні всі документи і показали державі, що нам потрібні кошти. Ті, хто не встиг їх освоїти в регіонах, нам їх держава перерозподілила, і ми сьогодні отримали 1 мільйон 69 тисяч на капітальний ремонт ліфтів. Це ті троси, електродвигуни, направляючі, це безпека і життя людей. І саме їх ми замінимо, а це з десяток ліфтів, які першочергово потребують ремонту».

З початку року на ремонт ліфтів з міського бюджету було використано в п’ять разів менше коштів, аніж нині виділено державою – лише 200 тисяч гривень. Цифра обрахована, виходячи з фінансових можливостей місцевого кошика, зазначили в міській раді.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here