Home Місто Житомир отримав сертифікат, що підтверджує підвищення енергозбереження в місті

Житомир отримав сертифікат, що підтверджує підвищення енергозбереження в місті

75
0

 Житомирський міський голова Володимир Дебой отримав сертифікат-підтвердження щодо участі Житомира у проекті «Угода мерів», спрямованому на підвищення енергозбереження в містах. Це сталося вчора під час Форуму Угоди мерів від Мінрегіонбуду та делегації ЄС в Україні. 

Серед учасників конференції – представники міст-підписантів Угоди мерів, міністерств, міжнародних та донорських організацій, фінансових інституцій, експерти та консультанти з питань енергозбереження.
 
Керівництвом Мінрегіонбуду, представниками Єврокомісії та Асоціації «Енергоефективні міста України» відзначено великі досягнення Житомира як міста, яке активно впроваджує енергоефективні проекти, залучає для цього інвестиції міжнародних фінансових організацій та має високий рівень реалізації енергоефективних заходів, повідомляє прес-служба міської ради
 
Житомир став пілотним містом в Україні, де у школах дітей навчають бути енергоефективними. Житомир має змогу використати 10 млн.грн. євро кредиту від ЄБРР та 5 млн.євро безповоротного гранту на модернізацію системи теплопостачання, що дозволить суттєво економити енергоносії та стане кроком на 15 років уперед в теплоенергетиці.
 
У котельнях міста вже замінюють старі котли із низьким коефіцієнтом корисної дії на сучасні енергоефективні. Сьогодні Житомир активно реалізує енергоефективний проект по утепленню дитячого садочка №21 та заміні неекономічних ламп розжарювання на енергозберігаючі світлодіодні ліхтарі по вулицях та провулках міста.
 
В Житомирі вже розпочато проект по утепленню житлового фонду, який міська влада планує продовжити і на наступні роки шляхом утеплення першочергово – соціальних об’єктів.
 
Previous articleПрацівника міліції затримано за хабар
Next articleНацбанк за місяць розтринькав майже мільярд доларів із держзапасів

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here