Home Місто Житомир попрощався ще з одним ”кіборгом” – 30-річним Олегом Чернишом. ФОТО

Житомир попрощався ще з одним \”кіборгом\” – 30-річним Олегом Чернишом. ФОТО

286

 Тиждень тому при обороні Донецького аеропорту на Сході країни загинув військовослужбовець 95 бригади Олег Черниш. Йому було 30 років, у зону АТО відправився в серпні, мобілізований.

Менший брат Дмитро розповідає, що в Олега залишилися дружина та син, батьки. Попрощатися із загиблим героєм прийшли сусіди, друзі і всі, хто розділяє горе втрати сина та батька.

"Він був чудовою людиною. Якби це було не так, то проводжати його не зійшлося б стільки людей. Нам ніхто не замінить Олега", – звернувся до присутніх на похороні родич загиблого героя.

Олег Черниш народився у Житомирі, а до мобілізації працював поваром у столиці. Прощалися з ним у дворі рідного дому на берегах Тетерева 27 січня, а ховали на кладовищі у Зарічанах.

Труну та хрест несли хлопці у військовій формі під супровід військового оркестру. Попереду традиційно несли портрет загиблого, а військові нагороди Олега одягнули на форму, в якій його ховали. У труну рідні також поклали й берці.

Наостанок оркестр виконав гімн України, а військові трьома вигуками "Слава" вшанували пам’ять десантника 95 бригади, героя українського народу та захисника Олега Черниша.

Юлія ДЕМУСЬ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here