Home Місто ”Житомир повністю забезпечений газом для опалення”, – заступник міського голови

\”Житомир повністю забезпечений газом для опалення\”, – заступник міського голови

103

 Вчора, 1 листопада, ПАТ «Житомиргаз» опублікував лякаючу інформацію про можливе відключення котелень міста Житомира від газу: «Опалювальний сезон 2018/2019 вкотре призупинився для деяких споживачів-юридичних осіб. Причина обмеження газорозподілу – відсутні затверджені ліміти газопостачальною організацією НАК "Нафтогаз України Це означає, що газорозподільна компанія не має юридичних підстав розподіляти таким підприємствам газ. Подібна ситуація вже втретє спіткала місто Житомир та область цього опалювального сезону ", – йдеться у повідомленні.

Заступник Житомирського міського голови Сергій Кондратюк повністю спростовує інформацію: «Місто Житомир має затверджені ліміти газопостачальною організацією НАК "Нафтогаз України". Нам надано ліміти у обсязі 9 млн метрів кубічних газу для населення, 667 тисяч метрів кубічних газу для бюджетних установ та 100 тисяч метрів кубічних для комерційних підприємств. Цього повністю достатньо щоб забезпечити опаленням весь житловий сектор, заклади соціальної сфери міста та підприємства».

«Оператором газотранспортної системи підтверджено повідомлення про виділення номінацій від постачальника газу для КП «Житомиртеплокомуненерго»,- зазначив Сергій Кондратюк.

Як повідомлялося 29 жовтня, до тепла у Житомирі було підключено 87% житлового сектору,   22 жовтня було розпочато роботу з запуску перших 20 котелень.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here