Home Місто Житомир стане першим містом, де Олексій Геращенко презентує книгу ”Лише секунда”

Житомир стане першим містом, де Олексій Геращенко презентує книгу \”Лише секунда\”

149

Олексій Геращенко 11 квітня о 12.00 презентує житомирянам книгу "Лише секунда", а Петро Мацкевич прочитає лекцію про сучасну українську літературу.

У першій частині, під час лекції Петра Мацкевича, мова йтиме про справжні обличчя сучасної України, практичну корисність сучасної української літератури та нашу сучасну культуру/літературу у світовому контексті.

Петро Мацкевич — кандидат фізико-математичних наук (1991). Засновник, керівник, а також — багаторічний головний редактор (1995–2006) Видавництва Кальварія. Засновник і директор PR-консалтингової компанії “PR-PrimeCompany”, у складі якої також працює літературна агенція MSBrandCorporation. Експерт з авторського права, організатор кількох антипіратських кампаній в Україні.

У другій частині відбудеться презентація новинки – книги Олексія Геращенка «Лише секунда». Він розповість про її особливості, звичайність і надзвичайність для читачів.

Житомир – перше місто, де відбудеться презентація новинки! Ще до першої офіційної презентації, яка запланована в рамках Книжкового Арсеналу в Києві.

«Лише секунда» – це роман про самотність людини у великому місті, про переоцінку цінностей, про тонку грань між любов’ю та відразою, життям і смертю. Роман про тебе. Презентація – це розповідь автора про сам роман і процес його створення, про те, як почувається сучасна людина в сучасному місті, про теперішнє і майбутнє життя, а також спілкування з присутніми та автограф-сесія.

Олексій Геращенко — економіст, експерт із управління фінансами, викладач Києво-Могилянської Бізнес Школи (kmbs), автор власного загальнодоступного безкоштовного курсу «Фінансовий менеджмент» для першого в Україні он-лайн університету Prometheus, лектор Відкритого Університету Майдану, співзасновник коворкінг простору FreudHouse, письменник.

Дата проведення: 11 квітня

Початок о 12-00

За адресою: Новий бульвар, 4
Житомирська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О. Ольжича

ВХІД ВІЛЬНИЙ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here