Home Місто Житомир виділить 2,2 млн грн на будівництво індустріального парку

Житомир виділить 2,2 млн грн на будівництво індустріального парку

244

2,2 млн грн співфінансування із міського бюджету планують виділити на будівництво індустріального парку по Київському шосе в Житомирі. Решту коштів – близько 18 млн грн – фінансування із держбюджету.

Ці гроші підуть на будівництво 1,4 км дороги, 3,8 км мережі водопостачання, 3,3 км каналізації, 2,2 км мережі електропостачання.

Погодили виділення частки місцевого співфінансування під час засідання виконкому 17 лютого.

"Управлінням капітального будівництва міської ради подається заявка на фінансування за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Попередньо до переліку об’єктів включено будівництво індустріального парку на суму 20 млн грн. за рахунок коштів державного регіонального розвитку. Нам необхідно передбачити у бюджеті співфінансування 2 млн 222 тис. 222 грн. Надалі питання внесення змін до місцевого бюджету також буде внесено на розгляд міської ради", – розповіла Діна Прохорчук, директор департаменту бюджету та фінансів міської ради.

У бюджеті Житомирської міської територіальної громади на 2021 рік буде передбачено видатки в сумі 2 млн 222 тис. 222 грн для забезпечення співфінансування проєкту «Будівництво індустріального парку по шосе Київському в м. Житомирі».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here