Home Місто Житомир відвідали учасники Всеукраїнського мотопробігу ”БайКрай”

Житомир відвідали учасники Всеукраїнського мотопробігу \”БайКрай\”

183

Вчора учасники Всеукраїнського мотопробігу «БайКрай»  відвідали Житомир. Колона київських байків, яку на в’їзді в місто зустріли представники житомирських байкклубів, на кілька хвилин зупинилася  на майдані ім. С.П. Корольова, щоб розповісти житомирянам мету та значення цієї акції.

Учасники  "БайКраю" поставили завдання проїхати 25 обласних центрів України, аби привернути увагу автомобілістів і громадськості до проблем, що існують на дорогах, і закликати до взаємоповаги між автомобілістами і учасниками дорожнього руху, які пересуваються на двоколісному транспорті .

Як зазначив Василь Вірастюк, ініціатор Всеукраїнського мотопробігу, володар титулу «Найсильніша людина світу», саме 2-колісний транспорт може допомогти у зменшенні пробок на дорогах.

«Адже це зручно та швидко, але, на жаль, у нас більш небезпечно, ніж на 4-колісному транспорті. Тому цим мотопробігом ми вирішили почати переконувати автомобілістів, що треба бути взаємо ввічливими», – сказав Василь Вірастюк.

17 липня – був перший день мотопробігу. Учасники планують подолати сьогодні 561 км по маршруту Київ – Житомир – Рівне – Луцьк – Тернопіль. Всього мотоакція розрахована на 10 днів. 27 липня байкери повернуться до м. Києва і проведуть підсумкову прес-конференцію.

Управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міської ради.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here