Головна Місто Житомир закупив нову снігоочисну техніку

Житомир закупив нову снігоочисну техніку

86
0
Презентація нової техніки для прибирання міста – тракторів білоруського виробництва – відбулася сьогодні під стінами міської ради.
 
Білоруські трактори зможуть прибирати не лише дороги загального користування, а й прибудинкові території. Крім того, техніка має комплектацію для роботи у будь-яку пору року: наявне приладдя для прибирання як снігу взимку, так і прибирання сміття в інші пори року, повідомляється на сайті Житомирської міської ради.

«Вартість одного такого трактору становить близько 170 тис. грн. У зв’язку із виконанням та перевиконанням міського бюджету сьогодні ми маємо змогу придбати 4 таких трактори. У наступному році плануємо продовжити програму із закупівлі спеціалізованої техніки для прибирання. Ми будемо покращувати технічну базу як в ремонті, так і в обслуговуванні доріг», – зазначив Житомирський міський голова Володимир Дебой. 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here