Home Місто Дебой обіцяє гарячу воду навіть влітку. Тільки наступного року

Дебой обіцяє гарячу воду навіть влітку. Тільки наступного року

207

Для уникнення ситуацій, коли невідомі особи представляються контролерами районів електромереж та грабують громадян, особливо літніх людей, ПАТ „ЕК ”Житомиробленерго” повідомляє, що  представник компанії під час зняття показів приладів обліку, заміни лічильників електроенергії, вручення рахунку, прийому готівки через касові апарати зобов’язаний пред’явити своє службове посвідчення встановленого зразка. 
Одночасно прес-служба Житомиробленерго повідомляє, що після пред’явлення посвідчення, споживач зобов’язаний забезпечити доступ представника енергопостачальника для виконання службових обов’язків. Споживачі мають можливість сплатити за використану електроенергію на території Житомирської області в банківських установах, поштових відділеннях, в інформаційно-консультаційних пунктах, безпосередньо у касах районів електричних мереж.

Адміністрація компанії наголошує, у жодному разі не потрібно сплачувати кошти за отримані послуги посадовим особам енергокомпанії „з рук в руки”, а лише через касовий апарат та при цьому вимагайте фіскальний чек

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here