Home Місто Житомирщина від втрат отримала понад 4 мільйони гривень

Житомирщина від втрат отримала понад 4 мільйони гривень

88

Цього року землевпорядники Житомирщини нарахували 8,9 млн. грн. втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва, з них до бюджетів різних рівнів надійшло 4,2 млн. гривень.

Упродовж року на виконання робіт з проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, інвентаризацію земель та на впровадження заходів з охорони земель було спрямовано 3,8 млн. гривень.

Як свідчить аналіз, більша частина коштів від втрат не використовується у повному обсязі і у багатьох випадках знаходиться на депозитних рахунках в установах банків, повідомляє Урядовий портал.

На сьогодні це майже 57 відсотків від загальної суми, тобто понад 12 млн. гривень. Задля використання цих коштів за призначенням надіслано відповідні звернення на адресу облдержадміністрації, обласної ради, районних адміністрацій та рад. Землевпорядники області проводять роз’яснювальну роботу для недопущення розміщення залишків коштів, адже через невиконання необхідного комплексу землевпорядних та землеоціночних робіт місцеві бюджети щорічно втрачають тисячі гривень надходжень.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here