Home Місто Житомирщина за охороною здоров’я посіла 3 місце в Україні

Житомирщина за охороною здоров\’я посіла 3 місце в Україні

132
За підсумками діяльності та забезпечення закладів охорони здоров’я у 2011 році область посіла третє місце в Україні. По діяльності закладів у сільській місцевості Житомирщина займає 4-е місце у загальному рейтинговому показнику. Про це йшлося на підсумковій колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації, яка відбулася 24 лютого. 
 
Протягом 2011 року на Житомирщині було відкрито та відремонтовано низку медичних закладів.
 
У Ємільчинському районі успішно реалізується проект «Стратегія інтегрованого ведення хвороб дитячого віку». Відкрито після реконструкції дитяче відділення Ємільчинської центральної районної лікарні. 
 
Продовжувалося удосконалення медичної допомоги на третинному рівні. Так, в обласній клінічній лікарні лікар-кардіолог Микола Кушнір вперше в Житомирі виконав складну операцію по стентуванню стовбура лівої вінцевої артерії в умовах рентген-операційної відділення ангіографії та інтервенційної радіології. 
 
Комплекс заходів із впровадження нових перинатальних технологій, реалізований у Житомирському обласному центрі охорони здоров’я матері і дитини, дозволив суттєво вплинути на основний результат роботи – збільшення кількості нормальних пологів та зменшення захворюваності новонароджених. 

За інформацією управління охорони здоров’я облдержадміністрації, минулого року вдалося зміцнити матеріально-технічну базу лікувально-профілактичних закладів.
 
Так, установами та закладами охорони здоров’я області за кошти Державного бюджету та інвестиційного проекту отримано медичного обладнання на загальну суму майже 4 млн. грн., з обласного бюджету виділено 4 млн. грн. для придбання сучасних рентген-комплексів.
 
 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here