Головна Місто Житомирська делегація в Польщі відкрила святкову ходу «Європейського пікніку»

Житомирська делегація в Польщі відкрила святкову ходу «Європейського пікніку»

108
0

10-11 травня 2014 року у місті Плоцьку (Польща) проходить  ХVІ Європейський пікнік. Окрім офіційної делегації з міста-побратима Житомира, до Плоцька прибули гості з Франції, Сербії, Грузії, Литви, Молдавії, Великобританії, Росії, Монголії, Італії.

Як поінформував заступник міського голови Олександр Бочковський, щороку у травні Плоцьк запрошує свої міста-побратими на Європейський пікнік: «Щорічні зустрічі міст-побратимів Плоцька відбуваються у формі «Європейських пікніків». Тут проходять концерти польських та зарубіжних виконавців, де молодь представляє країни Європейського Союзу, спортивні змагання та представлення національних кухонь, урочиста хода за участю усіх гостей».

Розпочався «Європейський пікнік» із зустрічі Президента міста Плоцьк Андже Новаковського у ратуші з делегаціями міст-партнерів.

«Житомир – наше молодше місто-побратим, угоду про співпрацю ми підписали у минулому році. Я щиро вдячний друзям із України, які попри  складну ситуацію в державі, з нами на Європейському пікніку, щоб підтвердити наміри нашої співпраці в галузі культури, спорту, освіти та медицини», – зазначив А.Новаковський.


У знак підтримки та поваги польського народу до українців святкову ходу «Європейського пікніку» дозволили відкрити  делегації з Житомира, – повідомляють на сайті мерії.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here