Home Місто Житомирська міська рада шукає фахівців у сфері містобудування та земельних відносин

Житомирська міська рада шукає фахівців у сфері містобудування та земельних відносин

220

Виконкомом Житомирської міської ради оголошено конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування.

Житомирська міська рада шукає:

Директора департаменту містобудування та земельних відносин міської ради.

Вимоги до кандидата: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років, вільне володіння державною мовою.

Прийом документів триває з 31 березня 2017 року по 30 квітня 2017 року.

Головного спеціаліста відділу планування та забудови управління регулювання забудови міста департаменту містобудування та земельних відносин міської ради

Головного спеціаліста відділу планування та забудови управління регулювання забудови міста департаменту містобудування та земельних відносин  міської ради (на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника)

Головного спеціаліста відділу регулювання садибної забудови управління регулювання забудови міста департаменту містобудування та земельних відносин  міської ради (на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника)

Вимоги до кандидатів: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років; вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером.

Прийом документів триває з 24 березня 2017 року по 24 квітня 2017 року.

При проведенні конкурсу на заміщення вакантних посад здійснюється іспит кандидатів на заміщення вакантних посад.

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

– заяву про участь в конкурсі ;

– заповнену особову картку /форма П-2ДС/ з відповідними додатками;

– фотокартку розміром 4 х 6 см;

– копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

– копію документа, який посвідчує особу;

– копію військового квитка (для військовослужбовців або військово-зобов’язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається відділом кадрів та з питань служби в органах місцевого самоврядування міської ради додатково. Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова 4/2, кімната 229, тел.: 48-11-81.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here