Home Місто Житомирська міськрада виграла справу в апеляційному суді щодо ділянки для індустріального парку

Житомирська міськрада виграла справу в апеляційному суді щодо ділянки для індустріального парку

143

 12 вересня, Рівненський апеляційний господарський суд задовольнив апеляційну скаргу  Житомирської міської ради у справі за позовом Військового прокурора Житомирського гарнізону про визнання незаконним та скасування рішення Житомирської міської ради № 295 від 21.07.2016 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою: м. Житомир, шосе Київське, 44-Д». Рішення суду першої інстанції від 11.07.2017  про часткове задоволення позову скасовано, прийнято нове рішення про відмову у  задоволенні позову. 


«Таким чином, суд підтвердив безпідставність доводів військового прокурора і поширеної військовою прокуратурою у ЗМІ інформації  щодо включення до складу земель індустріального парку «ЖИТОМИР-СХІД» понад 11 га земель оборони та перешкоджання роботі військового вертодрому. Це рішення набирає законної сили з моменту проголошення, наразі жодних перешкод для реалізації проекту індустріального парку немає» – пояснює директор юридичного департаменту міської ради Євгеній Черниш.

Інтереси міської ради у цій справі представляли директор юридичного департаменту Євгеній Черниш та заступник директора юридичного департаменту Марина Кузнєцова. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here