Home Місто Житомирська онкохвора дівчинка просить допомоги

Житомирська онкохвора дівчинка просить допомоги

152

У день шанування покровителя дітей Святого Миколая, відомого своїм милосердям та доброчинністю, представники житомирських благодійних організацій зібралися у стінах міської ради.За круглим столом обговорювалися актуальні питання запобігання корупції, цільового надання допомоги та розподілу відповідальності у секторі благодійності.

З метою запобігання нецільовому розподілу пожертв та популяризації філантропії у житомирян представники благодійних організацій міста розробляли стратегію, як зробити роботу таких організацій максимально прозорою для громади.

За круглим столом було вирішено створити Асоціацію благодійних організацій Житомирщини, в складі якої планується сформувати координаційну раду, як орган перевірки звітності про використання пожертв.

Окрім того, громадською організацією "Я-мама!" було презентовано портал доброчинності ZADOBRO.IN.UA, на якому зібрана та систематизована інформація про тих, хто має особливі потреби (онкохворі, ДЦП, аутисти, сироти та ін.).

Наразі першим кроком Асоціації є зібрання коштів для онкохворої дівчинки Дідик Ніни, яку терміново чекають на лікуванні в італійській клініці. Сума у 10 тис євро може подарувати дитині шанс на життя. Представники усіх благодійних організацій міста звертаються до небайдужих до дитячого болю громадян з проханням допомоги! Подаруйте малечі надію!

Телефон мами Дідик Віри Петрівни – 096-973-53-31

Реквізити:

262 012 332 138

ЕДРПОУ – 262 050 9664

МФО 380805 – Аваль


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here