Home Місто Житомирська прокуратура збирає інформацію про ”тітушок”

Житомирська прокуратура збирає інформацію про \”тітушок\”

129

Прокуратурою Житомирської області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за ст. 293 (групове порушення громадського порядку) Кримінального кодексу України.

Зокрема, йдеться про факти організації службовими особами органів державної виконавчої влади під час проведення Революції Гідності масових заходів на підтримку влади колишнього Президента України Януковича В.Ф. на центральних майданах міст Києва та Житомира, інформує прес-служба прокуратури.

Слідчими перевіряються факти підбору та залучення осіб, так званих «тітушок», до участі у зазначених масових заходах та акціях силового протистояння, їх фінансування, забезпечення ресурсами, організації перевезення, вчинення дій, спрямованих на переслідування учасників Майдану тощо.

Враховуючи необхідність всебічного та об’єктивного дослідження усіх обставин організації масових заходів на підтримку влади Януковича В.Ф. у містах Києві та Житомирі, звертаємося до жителів Житомирщини, які володіють відповідною інформацією, невідкладно повідомити прокуратуру Житомирської області за телефоном чергової частини (0412) 42-14-79 та мобільним телефоном слідчого 096-536-16-94.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here