Головна Місто Житомирська влада вирішуватиме з перевізниками де будуть зупинки автобусів

Житомирська влада вирішуватиме з перевізниками де будуть зупинки автобусів

125
0

Питання «Про затвердження міської автобусної мережі та погодження переліку зупинок приміських автобусних маршрутів у м. Житомирі» знято із порядку денного засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради для доопрацювання.

«Ми хочемо удосконалити транспортну мережу з урахуванням розвитку комунального транспорту. Тому питання направлено на довивчення та консультації із перевізниками», – коментував міський голова Володимир Дебой.
 
Володимир Дебой запевнив, що питання затвердження автобусної мережі та зупинок приміських автобусних маршрутів не має на меті скорочення робочих місць: «Не йде мова, що хтось із перевізників залишиться без роботи. Навпаки, ми шанобливо ставимось до них і хочемо, щоб кожен мав перспективну роботу на довгі роки. Ми плануємо плавно, по мірі збільшення одиниць комунального транспорту, змінювати мережу. Тому ніяких кардинальних рішень у цьому плані не буде».
 
Управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міської ради.
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here