Головна Місто Житомирські афганці готові відстоювати незалежність України

Житомирські афганці готові відстоювати незалежність України

102
0

Голова обласної ради Віталій Француз та голова облдержадміністрації Сидір Кізін 18 березня зустрілися з активом Житомирської обласної спілки ветеранів афганської війни. Воїни-інтернаціоналісти висловили готовність відстоювати територіальну цілісність та незалежність України, підтримувати Збройні Сили України та Національну гвардію, наголосили на гострих проблемах сьогодення, у тому числі щодо соціального захисту ветеранів Афганської війни та їх сімей.

Про це повідомляє прес-служба обласної ради.

Віталій Француз та Сидір Кізін повідомили про те, що підписаний у 2011-му році меморандум між Житомирською обласною спілкою ветеранів афганської війни, обласною радою та облдержадміністрацією буде переглянутий. «Треба чітко і чесно сказати: які пункти ми беремося виконати, а які не можемо реалізувати найближчим часом через те, що економіка держави опинилася у прірві», – зазначив Віталій Француз.

На порушену ветеранами проблему військово-патріотичного виховання молоді голова обласної ради розповів про прийняте на минулій сесії звернення до Кабінету Міністрів України. «Змінювати навчальні програми, збільшувати кількість навчальних годин щодо військо-патріотичного виховання – це потрібно робити по всій країні», – сказав Віталій Француз.
Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here