Головна Місто Житомирські анархісти не погоджуються зі звинуваченнями ”Маршу патріотів”

Житомирські анархісти не погоджуються зі звинуваченнями \”Маршу патріотів\”

89
0

"В зв’язку з тим, що в інтернеті шириться неправдива інформація, нібито марш анархістів, що відбудеться першого травня, є збіговищем сепаратистів, ми змушені чітко наголосити на наших цінностях та ідеалах", – повідомили анархісти.

1. Ми НЕ ПІДТРИМУЄМО псевдо-визвольного, сепаратистського руху, що розгорівся на Сході та Півдні України під впливом Кремля. Ми проти будь-якої політики шовінізма та імперіалізму, в особливості тієї, яку розгорнув тоталітарний режим Російської Федерації.
2. Ми підтримуємо революційні прагнення неорганізованих трудящих мас, що боролися проти хунти Януковича останні місяці. Більше того, наші активісти приймали участь в цих протестних подіях. Але ми наголошуємо, що зміни політичної системи так і не відбулося; можновладці, які пришли на поті та крові активістів Майдану, зараз підлаштовують інститути влади під свої сідниці, не намагаючись змінити їх принципів функціонування по суті.
3. Ми за соціальні перетворення в країні. Ми проти політики "затягання пасків" для бідних та політики "привабливих інвестицій" для багатих. Представники різних капіталістичних груп змінюють один одного, а експлуатовані маси залишаються експлуатованими.
4. Ми за позитивну трансформацію суспільства. Ми запрошуємо всіх долучатися до наших відкритих соціальних ініціатив, як то:
* відвідування дит.будинків — http://vk.com/cg_child
* здача донорської крові —
http://vk.com/cg_blood
* прибирання міста —
http://vk.com/ecozebra
* допомоги найбільш знедоленим групам нашого міста —
http://vk.com/food_not_bombs
Влада не потрібна там, де існує суспільство взаємодопомоги!

Ми наголошуємо — дана акція ставить на меті консолідацію трудящих мас і є нагадування нинішній владі, що вона підконтрольна народу. Сили, що погрозами та залякуванням намагаються зірвати першотравневу акцію, лише дискредитують себе та формують додатковий контент для "кісельовської" пропаганди.

Хай живе свобода, рівність, взаємодопомога!

Нагадаємо, що «Марш патріотів» називає житомирських анархістів сепаратистами.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here