Home Місто Житомирські байкери відкрили мотосезон. ФОТО

Житомирські байкери відкрили мотосезон. ФОТО

93

Цими вихідними центральними вулицями Житомира проїхалося одночасно колоною близько сотні байкерів.

Таким чином, уже традиційно вони відкрили мотосезон-2013. До заходу приєдналися мотоциклісти із кількох байкерських клубів міста та області – «Залізний дракон», «Площадь», «God’s Squad CMC» та інші.

Спочатку байкери рушили колоною від клубу «GOD`S GARAGE» до автовокзалу, а потім по Київській та Черняховського до Вічного вогню. На цій зупинці зробили колективне фото, поспілкувалися і рушили до міського кладовища на Корбутівці. Там вшанували хвилиною мовчання своїх друзів-байкерів, які загинули на дорогах і далі колона направилася до дитбудинку в Коростишів.

Після повернення, основна офіційна частина відкриття мотосезону продовжилась у  «GOD`S GARAGE». До байкарів звернулися керівники або представники усіх байкарських клубів, які приєдналися до мотопробігу. Зокрема, вони відзначали, що нарешті усі байкери міста змогли обєднатися  і разом відкрити мотосезон. Нині у місті суттєво налагодилися стосунки між байкерами різних клубів. При цьому, незмінно байкерам усі бажали дотримуватися правил дорожнього руху, бути обережними, підтримувати один одного та поважати. Після  виступів розпочався концерт житомирського гурту «TWISTED» та неформальне спілкування.

Варто відзначити, що житомиряни на колону байкарів реагували по-різному.

Більшість знімали дійство на телефони, махали руками і всіляко проявляли своє захоплення та підтримку чи то сидячи в автомобілі, чи зустрічаючи колону на зупинках. Самі ж байкери подбали, аби колона не створювала на дорогах проблем і  подбали про  відповідний супровід.

Юлія ДЕМУСЬ 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here