Головна Місто Житомирські депутати просять гроші на харчування дітей-чорнобильців

Житомирські депутати просять гроші на харчування дітей-чорнобильців

96
0

Депутати Житомирської обласної ради просять Верховну Раду України та Кабінет міністрів врегулювати питання безоплатного харчування дітей-чорнобильців, яким в області з березня не забезпечені майже 35 тисяч учнів

Як передає кореспондент УНІАН, таке звернення до української влади депутати облради ухвалили 12 березня під час пленарного засідання.

Зокрема, депутати висловили занепокоєння ситуацією, що склалася на Житомирщині щодо безоплатного харчування потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи дітей.

«На виконання вимог п. 11 ст. 30 Закону України « Про статус і соціальний захист громадян,які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» Міністерством соціальної політики України, як головним розпорядником коштів, щороку проводяться конкурсні торги по закупівлі послуг з організації харчування вказаної категорії дітей. Але оскільки наразі не визначені організатори харчування, тому з березня поточного року майже 35 тисяч учнів не забезпечуються гарячим харчуванням у навчальних закладах», – наголошується у зверненні.

Депутати також уточнюють, що з врахуванням середніх роздрібних цін у Житомирській області середня вартість харчування однієї дитини у день відповідно до затверджених Кабміном у 1992 році норм харчування повинна складати 33,11 грн, а складає лише 11,98 грн.

Депутати у зверненні також просять передати облдержадміністрації повноваження щодо проведення тендерних торгів за умови фінансування вказаних видатків із держбюджету.


 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here