Головна Місто Житомирські діти під час відпочинку вчать правила дорожного руху

Житомирські діти під час відпочинку вчать правила дорожного руху

104
0

Літо – пора шкільних канікул. І поки діти відпочивають, працівники ДАІ проводять профілактичні заходи в літніх таборах.

Адже навчання – це безперервний процес, а навчання в невимушеній, неофіційній атмосфері для дітей дається легше і запам’ятовується надовго. Про це повідомляє УДАІ УМВС Українив Житомирській області.

Працівники Державтоінспекції відвідали дітей, що відпочивають у пришкільному дитячому таборі в школі №16 м. Житомира. Півторагодинна програма була цікавою і різноманітною та водночас корисною і повчальною. Вона складалася із профілактичної бесіди, проведеної старшим інспектором УДАІ УМВС України в Житомирській області Яцкевичем М.М., рухливої гри-естафети «Твій друг – безпечний рух» та концертно-пізнавальної програми, підготовленої командою КВН-ЮІР «Без поважної причини» школи № 16 м. Житомира.

В ігровій формі, весело, завзято та захоплююче пройшла естафета. В ній взяли участь 3 команди, сформовані з відпочиваючих із дитячого садочка №65, школи №28 та школи №16.
Але справжнє свято знань правил дорожнього руху було влаштовано ЮІРівцями ЗОШ №16 в актовій залі навчального закладу. Протягом 45 хвилин діти насолоджувалися щирим запалом юних артистів. Зал вибухував оплесками, які підбадьорювали виступаючих. По завершенню концерту, відпочиваючі з вигуками «Молодці!» дякували команді КВН-ЮІР «Без поважної причини».

Підсумком зустрічі стало нагородження грамотами всіх учасників та переможця змагань, яким стала команда 16-ї школи. Свята «Безпечного руху» будуть тривати і надалі. Працівники ДАІ пообіцяли відвідувати місця відпочинку та оздоровлення дітей протягом літа.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here