Home Місто Житомирські дітлахи спробували себе у ролі рятувальників

Житомирські дітлахи спробували себе у ролі рятувальників

92

До дня захисту дітей у парку культури та відпочинку імені Юрія Гагаріна житомирські рятувальники влаштували для дітей свято рятувальників.

В парк приїхав пожежний автомобіль і діти в спеціальних шоломах через смугу перешкод бігли до пожежних рукавів та струменем води намагались збити м’яч на спеціальній підставці.

«Я пробігла через ту перешкоду в шоломі. Він незручний – на очі сповзає. А потім водою, з першого разу, я збила зелений м’ячик. Це цікаво, але кожен день так бігати я не хочу», – поділилась Марія, школярка.

Крім смуги перешкод, для дітей пожежники влаштували локацію, де можна було протестувати металошукачі. В спеціально загородженій зоні малеча шукала металеві елементи.

«Те що показують по телевізору, цікаво, але коли дитина власними руками працює із такою технікою, набагато краще. Діти розуміють, що це важка праця і небезпечна, тому, коли діти бачитимуть небезпечний предмет вони вже знатимуть, що чіпати його не можна», – розповів Микола, рятувальник.

Крім того для дітей влаштували інформаційну локацію, де дітлахам розповідали та пояснювали значення знаків рятувальників.

«Ми розгадували кросворд, розповідали про всі можливі знаки, які використовують пожежники, аби діти знали на майбутнє, що це таке, і що потрібно робити», – розповіла Антоніна Тугас, журналістка, співорганізатор дійства.

Дітям роздавали повітряні кульки, а також пояснювали, як одягати протигаз та як користуватись дозиметром радіації. Протягом роботи локації пожежників декілька сотень дітей побачили, як вони працюють та самостійно спробували робити складні вправи.

За матеріалами прес-служби міськради

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here