Home Місто Житомирські курсанти склали присягу на вірність народові України

Житомирські курсанти склали присягу на вірність народові України

109

220 курсантів Житомирського училища професійної підготовки працівників міліції, майбутні дільничні інспектори, патрульні та кінологи, урочисто присягнули чесно й віддано служити народові України, – сповіщає прес-служба УМВС України.

Урочисте складання присяги на вірність державі та відданість народові при вступі на службу –хвилююча подія. А якщо вона відбувається і приурочена до професійного свята – Дня міліції України, то це ще більше додає їй важливості та відповідальності.

У залі лунала присяга:  «Вступаючи на службу в органи внутрішніх справ…урочисто клянусь бути відданим народові України, суворо дотримуватись її Конституції та чинного законодавства, бути гуманним, чесним, сумлінним і дисциплінованим працівником…».

Першим працівників міліції, хто склав присягу, привітав заступник начальника УМВС України в Житомирській області Микола Будзинський, який зазначив:

– Шлях, обраний вами, непростий, він складатиметься із нелегких буднів, сповнених тривог, напруги та відповідальності. А це вимагає від працівників міліції, окрім професійних знань та вмінь, щоденної концентрації сил, належної фізичної та моральної підготовки для ефективного виконання поставлених перед нами завдань, – продовжив Микола Петрович. – Тож вітаю вас з прийняттям присяги й бажаю завжди залишатись вірним високому покликанню служити народові України.

Благословив молодих правоохоронців на гарний початок професійної діяльності і священник Спаса-Преображенського кафедрального собору отець Григорій, який провів обряд освячення.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here