Home Місто Житомирські лісівники куплять спеціальні виконувачі з Канади, щоб продавати саджанці

Житомирські лісівники куплять спеціальні виконувачі з Канади, щоб продавати саджанці

117

Житомирські лісівники проводять масштабну кампанію з реалізації садивного матеріалу для озеленення.

Декоративні дерева, чагарники та навіть трави, вирощені в горщиках, в широкому асортименті можна придбати в будь-якому лісгоспі області. 

Саме те, що саджанці мають закриту кореневу систему , дозволяє висаджувати їх впродовж всього вегетаційного періоду.

– Останнім часом все більше зростає попит на крупномірні саджанці дерев, – додає перший заступник начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Василь Зарічний, – бо дехто не хоче чекати, поки виросте деревце біля хати, а бажає відразу бачити своє обійстя зеленим. Тому наші підприємства незабаром придбають спеціальні машини для викопування крупномірного садивного матеріалу. Спеціальна технологія викопування та пересадкидозволяє отримувати саджанці з розгалуженою кореневою системою, що позитивно впливає на приживлюваність та енергію росту посаджених дерев. Окрім того, викопувати дерева можна і в лісі, і на розсаднику.

Такі викопувачі дерев буде завезено з Канади. Принцип їх роботи нескладний: кілька лез-лопат за допомогою важелів   почергово під кутом вводяться в землю навкруг дерева. Леза змикаються таким чином, що дерево можна легко  дістати  разом з пересаджувачем та  комлем материнської землі, який захищає кореневу систему. Викопане дерево можна відразу пересадити, або запакувати в корзину чи мішковину для наступного транспортування до місця садіння.

Агрегат можна використовувати і для викопування ями під садіння дерева.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here