Home Місто Житомирські лісівники продають не лише саджанці дерев, але й декоративні трави та...

Житомирські лісівники продають не лише саджанці дерев, але й декоративні трави та мохи

132

Торговельні майданчики з продажу садивного матеріалу працюють практично у всіх районах області. Крім того, саджанці можна придбати і в павільйонах «Лісовичок», яких на Житомирщині тепер уже сім, – повідомляє прес-служба ЖОУЛМГ.

– В цьому році в теплицях лісогосподарських підприємств вирощено понад 36 мільйонів сіянців, – розповідає перший заступник начальника Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Василь Зарічний, – це повністю задовольняє потреби лісгоспів в посадковому матеріалі та ще й створює резерв для реалізації іншим споживачам.

Крім лісових порід,  покупцям пропонують різноманітні декоративні та вічнозелені дерева і кущі. З вічнозелених найчастіше купують туї різних форм, самшит та ялівць. Та чи не найбільше користуються попитом плакучі та сланкі види, а серед кущів – спірея, дейція та форзиція.

А в Житомирському лісгоспі любителям озеленення можуть запропонувати ще й декоративні трави та мохи. Тут наявний і досить широкий асортимент саджанців, які можна придбати у горщиках.

Якщо ж хтось забажає не маленькі сіянці, а дещо більші деревця – то лісівники запропонують крупномірний садивний матеріал, для викопування якого вже придбано спеціальні агрегати.

 

Лісівники області відвели під декоративні породи понад 6 гектарів площ у розсадниках та теплицях. Там на сьогодні вирощено майже 32 тисячі штук саджанців декоративних дерев та кущів – всього близько 100 видів.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here