Головна Місто Житомирські лісівники використали 4 тисячі пляшок при будівництві альтанки

Житомирські лісівники використали 4 тисячі пляшок при будівництві альтанки

128
0

 

Рекреаційний пункт «Діброва», розташований неподалік Денишів на березі річки Бобрівки, став улюбленим місцем відпочинку не лише місцевих жителів – сюди їдуть відпочивальники з усього району.

Про це повідомляє прес-служба ЖОУЛМГ.

Особливо людно тут у вихідні дні, каже старший майстер лісу Тригірського лісництва Житомирського лісгоспу Анатолій Федюк, –  незважаючи на немалу площу рекреаційної ділянки, велику кількість альтанок, столів та лавок, всім бажаючим місця всеодно не вистачає – тому ми плануємо доповнювати її новими об’єктами. До того ж, відпочивальників тут не бракує не лише літом – і навесні, і восени, і навіть взимку ця місцина приваблює любителів відпочинку на природі своєю неповторною красою.

Тут все обладнано з особливим смаком, за індивідуальм творчим задумом. Мабуть, ніде більше в області не побачиш такого неординарного тину, рукомийника у трухлявому стовбурі, стільців на кореневищі сухого дерева та величезного страуса, що застиг в очікуванні гостей… Але родзинкою цієї місцини все ж є альтанка на воді.

– Ідея побудувати таку альтанку виникла у нашого лісничого Валерія Іщука, а втілювали її в життя всім лісництвом – ділиться Анатолій Федюк. –  Найперше майстри лісу повизбирували у наших лісах всі пластикові пляшки – так  заодно і покращили санітарний стан території лісництва. Потім збудували величезну коробку, поділили її на частини і заповнили  тими пляшками. Загалом ми використали їх 4 тисячі.  А вже зверху надбудували альтанку зі столами та лавами. Завдяки пляшкам ця споруда тримається на воді і навіть може плавати.

Лісівникам приємно слухати схвальні відгуки та слова подяки від відвідувачів за затишок та зручності. Та найбільше їм дошкуляє сміття, яке цілими купами залишають після себе відпочивальники. Не допомагають ні сміттєзбірники, ні контейнери – щоденно лісова охорона відправляється на прибирання території рекреаційного пункту. Лісівники на кожному кроці звертаються з проханням не смітити у лісі. Чи почують його коли-небудь гості?

 

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here