Home Місто Житомирські міліціонери замовили автівок на мільйон, ще не маючи на них грошей

Житомирські міліціонери замовили автівок на мільйон, ще не маючи на них грошей

238

Управління Державної служби охорони при УМВС України в Житомирській області 15 січня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «ВіДі Авеню» на придбання легкових автомобілів на суму 1,29 млн грн.

Про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на «Вісник державних закупівель».

Замовлено 10 автівок марки Peugeot 301 1.2E (Active) оснащені бортовим комп’ютером, підігрівом заднього й переднього скла та дзеркал, колір білий, обшивка з тканини. Кожен такий автомобіль обійдеться 129 тис грн.

Купувати автомобілі управління збирається за кредитні кошти, однак тендер на отримання 1,17 млн грн. кредиту ще не завершений – 24 січня мало відбутися ще тільки розкриття конкурсних пропозицій.

Нагадаємо, за таких же обставин два тижні тому замовляло автівки Запорізьке управління. Угоди з «ВіДі Авеню» на придбання 20 ідентичних автомобілів управління підписало ще до розкриття пропозицій по кредиту.

Кінцевими власниками фірми «ВіДі Авеню» через низку компаній з похідними назвами є Олександр Віталійович та Олег Олександрович Джуринські, компанія входить до однойменної групи «ВіДі».

Управління ДСО почали закуповувати автівки у «ВіДі» в серпні минулого року. За цей час було підписано 12 угод на загальну суму 20,10 млн грн. Нагадаємо, раніше так само масово регіональні управління закуповували Mitsubishi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here