Home Місто Житомирські міліціянти понад рік охороняють правопорядок у зоні АТО. ФОТО

Житомирські міліціянти понад рік охороняють правопорядок у зоні АТО. ФОТО

123

Майже сотня міліціонерів з Житомирської області вкотре вирушила у зону АТО, щоб охороняти правопорядок та безпеку у населених пунктах та на блокпостах, а також вартувати важливі об’єкти життєзабезпечення на Луганщині.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Житомирській області.

Правоохоронці замінять своїх колег-земляків, які упродовж місяця перебували у бойовому відряджені на сході нашої країни.

В актовій залі обласного Управління МВС зібрались працівники, практично, з усіх служб та підрозділів міліції Житомирщини, які цього разу вирушають у далеку дорогу. Про готовність особового складу до відрядження та виконання поставлених завдань начальнику УМВС області Валерію Рудику доповів командира зведеного загону Михайло Старовойт.

– Уже понад рік працівники міліції нашої області виконують свій обов’язок по охороні правопорядку на сході нашої держави, і щоразу демонструють щирий патріотизм та високий професіоналізм, – зазначив Валерій Рудик. – Упевнений, що громада Житомирщини пишається вами. Сил усім вам, наснаги та чекаємо усіх додому живими та здоровими.

Після короткого прощання з рідними, друзями та колегами у дворі УМВС, тринадцятий зведений загін правоохоронців Житомирщини вирушив боронити мир і правопорядок у зоні проведення АТО.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here