Home Місто Житомирські міліціянти поїхали боронити правопорядок на Луганщині. ФОТО

Житомирські міліціянти поїхали боронити правопорядок на Луганщині. ФОТО

137

Сотня добровольців, практично, з усіх служб та підрозділів міліції області вирушили на схід нашої держави у складі зведеного загону УМВС Житомирщини. Вони боронитимуть правопорядок та спокій у населених пунктах та на блокпостах Луганщини, замінивши там своїх колег-земляків, які уже місяць працюють у зоні АТО. Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Житомирській області.

В актовій залі обласного Управляння МВС зібрались міліціонери, які цього разу вирушають у далеку дорогу. Про готовність особового складу до відрядження та виконання поставлених завдань т.в.о начальника УМВС Житомирщини Григорію Полковнікову доповів заступник командира зведеного загону Ігор Іщук.

Короткий інструктаж правоохоронцям провели заступники начальника УМВС Юрій Лебідь та Микола Юсковець, а слова батьківської поради та благословення прозвучали від голови ради ветеранів УМВС Віктора Бури.

Після короткого прощання з рідними, друзями та колегами у дворі УМВС черговий зведений загін правоохоронців вирушив відстоювати та боронити мир і правопорядок на палаючому сході. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here