Home Місто Житомирські поети взяли участь у всеукраїнському проекті відеопоезії «Долаючи тишу»

Житомирські поети взяли участь у всеукраїнському проекті відеопоезії «Долаючи тишу»

100

30 травня 2017 року відбулася онлайн-прем’єра авторського циклу відеопоезії «Долаючи тишу» на офіційному сайті проекту.

Цикл складається з 5 авторських відео, відзнятих на вірші сучасних українських поетів: Лесика Панасюка та Богдана-Олега Горобчука із Житомира, Дарини Гладун із Хмельницького, Елли Євтушенко і Тараса Малковича з Києва. Напередодні відео було продемонстровано на закритому допрем’єрному показі в кінотеатрі «Жовтень».

Автори музичного супроводу: Endless Melancholy (original version) та Жене Слов’ян&CB1 (festival version). В.о. директора Інституту книги, керівник благодійного фонду «Смолоскип» Ростислав Семків розповів, що сучасним українським митцям бракує уваги ЗМІ і широкої аудиторії читачів.

«Це несправедливо, адже у нас є багато талановитих поетів і письменників, які, на жаль, лишаються маловідомими широкій публіці. Тому проект «Долаючи тишу», завдяки своєму популярному і цікавому формату, дозволяє цю аудиторію значно розширити», — вважає пан Семків.

Проект «Долаючи тишу» — цикл із 5 відео на вірші сучасних українських поетів, твори яких неодноразово публікувались як у книжках, так і в журналах, антологіях в Україні, Польщі, Словаччині, Німеччині, Франції, США, Азербайджані, Молдові, Росії, Литві, Латвії, Іспанії, Бразилії. Проект носить некомерційний характер і реалізується за підтримки Міністерства культури України і Благодійного Фонду «Смолоскип». 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here