Home Місто Житомирські поліцейські продовжуть працювати над подоланням наслідків вибухів у Калинівці

Житомирські поліцейські продовжуть працювати над подоланням наслідків вибухів у Калинівці

 Зведений загін поліцейських Житомирського регіону несе службу із забезпечення правопорядку у Вінницькій області.

Правоохоронці залучаються до патрулювання та охорони об’єктів і допомагають місцевому населенню уникати небезпек. 

Поліцейські зведеного загону Житомирщини разом з колегами з інших регіонів продовжують працювати на Вінниччині над подоланням наслідків надзвичайної ситуації. 


Зокрема, правоохоронці здійснюють патрулювання вулиць населеного пункту, під час якого охороняють обійстя місцевих жителів від мародерів і допомагають уникнути небезпеки тим, хто залишився у місті. 


Учора наряд житомирської поліції отримав інформацію про те, що допомоги потребує літня пенсіонерка, яка залишилася одна у своєму зачиненому будинку. Відомості підтвердилися, а тому правоохоронці разом з рятувальниками, які прибули за їх повідомленням, подбали про те, щоб доставити самотню бабусю у безпечніше місце.  


Окрім того, задіяні у патруль поліцейські повідомляють про виявлення на маршруті небезпечних предметів або уламків від боєприпасів. На такі сповіщення для ліквідації загроз виїжджають вибухотехніки та інші екстрені служби. 
До житомирських поліцейських, які перебували на патрулі, звернувся працівник одного з місцевих підприємств. Чоловік повідомив про те, що він виявив підозрілі предмети на території та у приміщенні цеху, і не знає, що робити. Правоохоронці одразу ж передали повідомлення екстреним службам, працівники яких обмежили доступ до потенційно небезпечної території та вилучили частини боєприпасів, які потрапили на територію підприємства. 


Серед іншого, житомиряни також залучаються до охорони стратегічних об’єктів і працюють на вулично-шляховій мережі міста.

Відділ комунікації поліції  Житомирської області