Home Місто Житомирські прикордонники показали, як готуються до служби в АТО. ВІДЕО

Житомирські прикордонники показали, як готуються до служби в АТО. ВІДЕО

153

На одному з полігонів Житомирщини прикордонники завершують підготовку до відправлення в зону АТО.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу "24".

Сапери, снайпери, оператори протитанкових керованих ракетних комплексів "Фагот", водії бронетехніки. Усі вони пройшли курси навчання в центрах підготовки Збройних сил та навчальних центрах Держприкордонслужби України.

Прикордонники закріплюють навички в неординарних ситуаціях. Хлопці тренуються за мінімум часу споруджувати блокпости й опорні пункти, стріляти, керувати технікою.

"На Сході в зоні АТО знаходився два з половиною місяці. Порівняно з останніми роками це не було так суттєво, але судячи з обстановки, такі стрільби треба проводити щотижня",— розповідає прикордонник, учасник АТО.

Однією з необхідних навичок бійців є виявлення противника за супутником. Спеціалісти навчені вираховувати розташування агресора за допомогою найсучасніших спеціальних пристроїв та давати моментальну відсіч. Також перевірено готовність до застосування квадрокоптерів, при цьому враховано досвід військовослужбовців, які вже повернулись із зони АТО.

"Сьогодні була проведена перевірка готовності Житомирського загону для застосування у бойових умовах у зоні АТО. Відповідно, можу засвідчити, що ми здійснили перевірку особового складу, техніки. Житомирський прикордонний загін, комендатура до виконання поставлених завдань готові", — відзвітував начальник Житомирського прикордонного загону Юрій Чернов.

За словами керівництва, прикордонний загін забезпечений усім необхідним та  налаштований тільки на перемогу.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here