Home Місто Житомирські рятувальники перевірили заклади оздоровлення та відпочинку дітей

Житомирські рятувальники перевірили заклади оздоровлення та відпочинку дітей

115

Напередодні відкриття оздоровчого сезону працівники Управління ДСНС Житомирщині провели рейдові перевірки закладів оздоровлення та відпочинку дітей.

Так, 1 червня рятувальники завітали до літніх таборів «Супутник» та «Благодать». Особлива увага під час перевірок зверталась на стан електрогосподарства, внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, установок пожежної автоматики, шляхів евакуації, забезпеченості первинними засобами пожежегасіння тощо. Також обов’язково проводилися інструктажі про заходи пожежної безпеки з керівниками зазначених об’єктів та обслуговуючим персоналом. Відповідальним за даний напрямок працівникам баз надали методичні рекомендації щодо запобігання надзвичайних ситуацій та подій. Не оминули увагою фахівці ДСНС і заходи безпеки поблизу водойм, так як на території таборів є як природні ріки так і штучно створені басейни.

По завершенню перевіряючі вручили керівникам об’єктів приписи щодо усунення порушень та зобов’язали їх вжити невідкладних заходів із попередження виникнення пожеж і надзвичайних ситуацій та загибелі людей на них, виконання в повному обсязі запропонованих заходів протипожежного захисту.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here