Home Місто Житомирські секс-шопи: у нас нічого не кусається. ФОТО

Житомирські секс-шопи: у нас нічого не кусається. ФОТО

3694
0

Одна вулиця – два секс-шопи. Будь-які еротичні забаганки допоможуть задовольнити житомирянам у магазинах по вул. Київській.

"Перший житомирський" відкриває таємниці житомирських секс-шопів.

Шопи "Амури" вже працюють у Житомирі 15 років. За цей час мають постійних клієнтів, велику кількість нових відвідувачів. Клієнти абсолютно різні: молодь, пари, поодинці, групи людей і навіть люди більш старшого віку. Сексуальна культура у Житомирі суттєво підвищилася – говорять у магазинах для дорослих.

Секс-шопи і для сором’язливих. Людей, які заходять у секс-шоп вперше, одразу помітно – вони шаріються, бояться довго обирати та розглядати товари. Проте продавці звикли і на це не звертають увагу.

– У нас нічого не кусається, у нас все в коробках, – з гумором заспокоює клієнтів менеджер Наталія.

Цікавимося про поважних клієнтів, політиків – напевне ж, є. Але це таємниці житомирських секс-шопів, цю тему швидко закривають. Інформація конфіденційна.

Проте підтверджують, що часто у магазинах для дорослих беруть костюми для компаній.

У Житомирі є чимало клубів групового сексу, є таємні і закриті свінгер-клуби.

Запитуємо, що купують найчастіше.

– Купують все! Часто беруть іграшки, вібромасажери, ігри для пар і для компаній, шарики зі скла, металу або пластику. Сучасні віброіграшки повністю імітують органи, мають різну анатомічну форму. Такою іграшкою приємно користуватися. Вона швидко адаптується до температури тіла, – розповідають у магазині для дорослих.

Популярними є і прикраси, шкіряні маски, лубриканти (гелі-змазки, яких не знайдете в аптеці) для різних видів сексу, з розслаблюючим або стимулюючим ефектом, збуджуючі, підсилюючі відчуття. Масажні олії з секс-шопів ароматизовані, є їстівні і з феромонами. Їх можна використовувати і для рук, спини. Ці масла не залишать липких слідів, а можуть бути навіть смачними. Для новачків у магазині рекомендують брати ароматичні свічки, якими крапають на тіло. Це безболісно і приємно, – запевняє консультант. 

Завжди користуються попитом ігри для компаній, костюми для еротичних ігор. Найпопулярніші – костюм поліцейського, медсестри. Писк сезону – костюм нареченої.

– Якщо одягнути нижню білизну, буде навіть закритий, – жартують у магазині.

Найчастіше костюми, іграшки купують на свята, зокрема, найбільші продажі на День Святого Валентина та Новий рік.

У секс-шоп – за направленням лікаря.

– Часто лікарі призначають вагінальні шарики, вібромасажери, олії для масажу, креми, інші речі для лікування простати. Людям подобається і вони приходять ще, – додає Наталя.

Товар поверненню і обміну не підлягає! Тому часто клієнти приходять обирати іграшку в магазин, щоб придивитися декілька, обрати розмір, матеріал, а потім вже замовляють через онлайн-магазин, Інстаграм.

Для тих, хто не може визначитися з вибором, але шукає незвичний і цікавий подарунок, пропонують подарункові сертифікати на 500 грн, 1-2 тис грн.

Ціни у магазинах для дорослих розраховані на будь-якого клієнта – не залежно від рівня доходу, орієнтуються на побажання.

Вібромасажери коштують в середньому 740 грн., більш якісні – від 1200. Шарики – від 285 грн і до 1200 грн, залежно від матеріалу, з якого виготовлені.

З еротичної білизни пропонують панчохи, комплекти білизни.

Еротичні костюми можна придбати й за 985 грн – "зайчик" Рlayвoy. Костюм медсестри коштує майже 1300 грн.

Маска з камінчиками – 396 грн, шкіряна маска обійдеться дорожче – майже 1200 грн.

Іноді до одного з секс-шопів потравляють випадкові пенсіонери – вони плутають двері з магазином "Медтехніки". Перехрещуються і виходять.

Тим часом секс-шоп індустрія не стоїть на місці. З розвитком технологій розвиваються й еротичні іграшки. Тому тут можуть здивувати навіть бувалого постійного клієнта.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here