Home Місто Житомирські школяри побували на екскурсії у міліціонерів

Житомирські школяри побували на екскурсії у міліціонерів

132
Учні Житомирської загальноосвітньої школи №5 побували у гостях військової частини внутрішніх військ МВС, що дислокується в обласному центрі.
 
Але, на День відкритих дверей, що традиційно проводиться у частині напередодні Дня внутрішніх військ МВС України прийшли не лише школярі, а й батьки солдатів, їх друзі, знайомі. 
 
Більшість з них, особливо діти, вперше знайомились із озброєнням та технічним оснащенням військовослужбовців. А відтак представленні засоби індивідуального захисту, шоломи, бронежилети, різноманітна зброя – від пістолетів до кулеметів – викликала непідроблений інтерес та захоплення у відвідувачів. 
 
У центрі посиленої уваги найменших учасників заходу опинився бронетранспортер. Екскурс в історію та сьогодення частини продовжився і оглядом навчальних класів, казарм, спортивного залу та їдальні частини, розповіла Алла Ващенко, прес-служба УМВС України в Житомирській області. 
 
Однак на таких зустрічах найбільш показовими є виступи, цього разу відразу трьох різних спрямувань.
 
Кінолог зі службовою собакою демонстрували навички чотирьохлапого помічника у доланні перешкод та затриманні небезпечного злочинця. 
 
Бійці спецпідрозділу військової частини підготували для гостей цікаву програму з елементами рукопашного бою та показовими силовими вправами, з якими майстерно впорались.
 
Третім показовим виступом стали елементи забезпечення охорони громадського порядку під час масових заходів, у тому числі при виникненні ускладнень ситуацій та масових безладів. 
 
І наостанок, відвідувачі скуштували солдатської каші з польової кухні. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here