Головна Місто Житомирські таксисти відверто ігнорують дорожні знаки та розмітку

Житомирські таксисти відверто ігнорують дорожні знаки та розмітку

126
0

Перевірити, як в обласному центрі здійснюється перевезення пасажирів службами таксі та проконтролювати дотримання таксистами правил дорожнього руху, днями узялися працівники обласної Державтоінспекції.

Про це повідомляє УДАІ УМВС України в Житомирській області.

Під пильною увагою вартових порядку на дорогах опинилися таксисти. Їх діяльність інспектори ДАІ оцінюють за декількома критеріями, головними серед яких є законність надання послуг з перевезення пасажирів і дотримання водіями таксі вимог дорожньої безпеки. До цієї роботи в рамках своєї компетенції долучилися і працівники Укртрансінспекції.

Відтак,  під час проведення ретельних перевірок діяльності служб таксі та безпосередньо водіїв, що надають послуги з перевезення пасажирів, працівники ДАІ виявили ряд порушень Правил дорожнього руху, вчинених водіями таксі, більшість з них – грубі й безпосередньо можуть стати причиною аварій. Зокрема – це відверте ігнорування таксистами дорожніх знаків та розмітки, правил зупинки та стоянки, проїзд на заборонений сигнал світлофора, а також незадовільний технічний стан легковиків. Ще десяток порушень пов’язані з відсутністю у водіїв ліцензійних карток, актів обов’язкового технічного контролю. За усіма фактами працівниками спільних мобільних груп складено адміністративні протоколи.

– Проведені заходи не є тимчасовими, – зазначає т.в.о. начальника УДАІ УМВС України в Житомирській області Володимир Гриб, – а будуть тривати постійно, аби запобігти грубим порушенням законодавства та зробити поїздки пасажирів, у тому числі і на таксі безпечнішими.

У свою чергу працівники Державтоінспекції впевнені, що профілактичні заходи з безпеки пасажирських перевезень, повинні дисциплінувати перевізників і ще раз нагадати, про те, що на першому місці у них повинні стояти безпека і комфорт пасажирів, а не гонитва за швидким заробітком. 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here