Home Місто Житомирські танкісти заради 50 тисяч гривень викликали супротивника на дуель

Житомирські танкісти заради 50 тисяч гривень викликали супротивника на дуель

91
Танкісти 8 армійського корпусу, що дислокується у Житомирі, позмагалися за приз у 50 тис. грн. у танковій дуелі.
 
На військовому полігоні 169-го навчального центру Сухопутних військ ЗС України на Чернігівщині, завершився другий етап конкурсу на кращий танковий взвод Збройних Сил України.
 
Участь у конкурсі приймають й два танкових взводи 8-го армійського корпусу – від 1-ї окремої танкової та 30-ї окремої механізованої бригад, повідомляє Восьмой корпус.
 
Танкісти складали іспит на влучність. У складі підрозділів вони відпрацювали вправу бойових стрільб взводу у наступі та змагались у дуельній стрільбі танків.
 
За умовами конкурсу кожному екіпажу для виконання вправ надавалось шість пострілів з танкової гармати та п’ятдесят набоїв до спареного кулемета. Перший постріл танкісти повинні здійснити не пізніше, ніж через 20 секунд після команди на відкриття вогню. Ціль, яку необхідно вразити з танкової гармати, знаходиться на відстані понад півтора кілометри, а мішень для кулемета – на відстані 500-600 метрі.
 
Загальний призовий фонд конкурсу становить 100 тис. грн. За підсумками змагань кращий танковий взвод вітчизняного війська отримає винагороду в 50 тисяч гривень, а за друге і третє місця передбачено вручити премії у сумі 30 та 20 тисяч гривень відповідно.
 
Окрім того, кращим танкістам керівництво оборонного відомства та Генерального штабу ЗС України вручить грамоти, наручні годинники та інші цінні подарунки. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here