Головна Місто Житомирські театрали в цьому сезоні ще покажуть нову виставу

Житомирські театрали в цьому сезоні ще покажуть нову виставу

126
0

 

Житомирський академічний український музично-драматичний театр ім. І.Кочерги завершує 70-й театральний сезон. З нагоди ювілею колектив театру підготував для мешканців і гостей міста низку творчих заходів. Про це йшлося на прес-конференції за участю керівників, режисерів та акторів творчого закладу, що відбулася 10 червня, – передає прес-служба облдержадміністрації.

Саме цього дня найменші шанувальники театрального мистецтва побачили прем’єру казки «Кицин дім», яку створили режисер-постановник Ірина Антонюк і сценограф Марина Герасимчук. У виставі, поставленій на основі казки С.Маршака, зайняті провідні актори театру. У світ казки маленькому глядачеві допомагають зануритися чудові декорації, надзвичайно яскраві костюми і чарівна музика.

16 червня відбудеться сольний концерт «Запроси мене у сни…» соліста театру В’ячеслава Жили. Пояснюючи назву, співак сказав, що у житті людина багато у чому себе обмежує, а у снах всі її фантазії і мрії стають реальністю. Найкращі ліричні пісні виключно у живому виконанні, близькі серцю співака, і стануть основою концерту, присвяченого 35-річчю В’ячеслава Жили.

Ювілейний театральний сезон порадує ще однією прем’єрою. 21 червня відбудеться вистава «Зовсім інші…» за мотивами п’єси Леонарда Герша «Ці волелюбні метелики». Режисер Петро Авраменко сказав: «Це лірична комедія про свободу, про її різновияви. Спектакль легкий, романтичний і потребує невеликого, камерного простору, отже відбудеться на малій сцені театру».

А завершиться ювілейний театральний сезон 26 і 27 червня театралізованою концертною програмою. Як відзначила художній керівник театру Наталія Тімошкіна, такі великі програми дають змогу задіяти всі сили театру – оркестр, солістів, балет. Адже завершення сезону – це свято для усього колективу. З-поміж абсолютної більшості нових номерів глядач побачить виступи, що вже полюбились йому.

Завершується театральний сезон, але не завершується робота колективу. Говорячи про плани на майбутнє, Наталія Тімошкіна повідомила, що вже працює над музичною виставою «Ханума», якою скоріше за все відкриється наступний театральний сезон. За словами режисера, у більшості спектаклів, які можна бачити на сцені житомирського театру, задіяні молоді актори. А «Ханума» – це вистава для дорослих акторів, метрів, з якими дуже хочеться попрацювати режисерці. Наталія Тімошкіна не виключає також, що в наступному сезоні в театрі поставлять Шекспіра.

Як повідомила генеральний директор театру Наталія Ростова, незважаючи на економію коштів, майже вирішене питання щодо реконструкції сценічного кола – технічного пристрою, що допоможе режисеру втілювати на сцені свої найсміливіші рішення. 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here