Головна Місто Житомирські військові на південно-східних кордонах країни молилися за спокій

Житомирські військові на південно-східних кордонах країни молилися за спокій

80
0

Для  підтримки та задоволення релігійних потреб військовослужбовців, в тому числі з Житомирщини, які виконують завдання в польових умовах на східно – південних рубежах України створені польові каплички, священики релігійних конфесій проводять служби, спілкуються із воїнами на  різні життєві теми.  

– Мені випала благодатна нагода та можливість приїжджати до Вас-на «передову», молитися разом з Вами за спокій у наших душах, за спокій у нашій державі. Молитва зміцнює дух, а сильні духом – непереможні. Віряни всієї України моляться за вас, співчувають, живуть надією, підтримкою армії, – наголошує митрофорний протоієрей отець Микола.

Звертаючись до захисників отець Микола, зокрема зазначає, що у всіх людей є  потреба в слові Божім, а тим паче у військовослужбовців, людей, які готові виконати основне призначення – захистити свою землю від агресора.

 

Володимир ВовкогонWarning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here