Home Місто Житомирські водії маршруток справляють свої фізіологічні потреби на кінцевих зупинках

Житомирські водії маршруток справляють свої фізіологічні потреби на кінцевих зупинках

78

Депутат житомирської міськради Наталія Боровська опублікувала на своїй сторінці у соціальній мережі звернення до міського голови, в якому скаржиться на перевізників маршруток та їх водіїв, пише 20 хвилин.

 ЗВЕРНЕННЯ

З метою, покращення економічного стану Житомирського ТТУ прошу переглянути маршрути перевізників на користь ТТУ, а саме – на центральних та найбільш густонаселених вулицях міста значну перевагу надати транспортним засобам Житомирського ТТУ, а комерційним перевізникам відвести вторинну роль транспортування населення. Цим самим, перенаправити фінансові потоки транспортної галузі міста на користь громадського транспорту, зменшивши навантаження на бюджет міста.

Крім того, у зв′язку з постійним надходженням скарг від громадян міста стосовно якості надання послуг перевізниками маршруток:

– порушуються права пільгових категорій громадян,

– хамське поводження водіїв, паління за кермом,

– водії справляють свої фізіологічні потреби на кінцевих зупинках у не відведених для цього місцях,

– грубі порушення правил дорожнього руху, що ведуть до загрози життя людей,

– неохайний вигляд транспортних засобів та водіїв і т.д.

Прошу розробити комплексну програму покращення якості послуг перевізників на 2013 рік та винести на розгляд всіх депутатських комісій.

З повагою,

депутат Житомирської міської ради Н.Д. Боровська

Крім цього, Боровська наводить два приклади із власного досвіду, коли сама стикнулася із невідповідною поведінкою водіїв і поганим наданням транспортних послуг. Звертається до відповідних органів з таким листом вона вже не вперше, зокрема, дане звернення направила на ім’я мера міста наприкінці січня.

«І таких історій у вас також є багато впевнена. Що робити з владою, яка ніколи не їздить на громадському транспорті, як громадянин, і не бачить реалій життя?» – пише Боровська. «Вони говорять – що проблем не існує, дійсно проблем не існує для них, а для пересічного житомирянина проблем у місті аж занадто багато».


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here